BELDEMİZDEN HABERLER
ZİRAAT BANKASI TATARLI ŞUBESİ

13/06/2014 TARİHİNDE AÇILIŞI YAPILAN ZİRAAT BANKASI TATARLI ŞUBESİ TATARLI VE TÜM ÇÖLOVASI HALKINA HAYIRLI OLSUN

PARKE TAŞ DÖŞEME

KÜLTÜR VE TURİZM BAKANLIĞINDAN ALINAN 200.000,00 TL'LİK YARDIM İLE KASABAMIZ YOLLARINA KİLİTLİ PARKE TAŞ DÖŞEMESİ YAPILMIŞTIR.

İÇME SUYU İÇİN DSİ İLE PROTOKOL İMZALANDI

KASABAMIZ İHTİYACI OLAN İÇME SUYU İÇİN ORMAN VE SU İŞLERİ BAKANIMIZ SAYIN VEYSEL EROĞLU'NUN TALİMATLARI DOĞRULTUSUNDA İÇME SUYU KUYUSU AÇILMASI VE SU DEPOSU YAPILMASI İÇİN DEVLET SU İŞLERİ 18. BÖLGE MÜDÜRÜ ADEM COŞKUN İLE BELEDİYE BAŞKANIMIZ RAMAZAN GÜMÜŞ ARASINDA PROTOKOL İMZALANDI.

SEL ETKİLİ OLDU

DİNAR - ÇAY YOLU ÇAKIRLI KÖPRÜSÜ MEVKİİSİNDE SEL NEDENİYLE TRAFİK AKSADI YÜZLERCE DEKAR TARIM ARAZİSİ ZARAR GÖRDÜ

27/03/2015 CUMA GÜNÜ YAĞMUR YAĞIŞI ETKİLİ OLDU.

27/03/2015 CUMA GÜNÜ ETKİLİ OLAN YAĞMUR YAĞIŞI SONRASI OLUŞAN SEL NEDENİYLE YÜZLERCE DEKAR ARAZİ ZARAR GÖRDÜ. KASABA SINIRLARI İÇERİSİNDE GEÇEN KORU ÇAYINDA AKAN SEL SULARI SEYİRLİK GÖRÜNTÜ OLUŞTURDU.

KİLİTLİ PARKE TAŞI İLE KALDIRIM YAPIM İŞİ.

KİLİTLİ PARKE TAŞI İLE KALDIRIM YAPIM İŞİ.

İTFAİYE ARACI

TATARLI BELEDİYESİNE AİT ŞİMDİYE KADAR BAKIMLARI YAPILMADIĞI İÇİN KULLANIMINDA ARIZALAR AÇAN FATİH MARKA İTFAİYE ARACININ GEREKLİ BAKIM, TADİLAT VE MODERNİZE İŞLERİ YAPILARAK TEKRAR HALKIN KULLANIMINA SUNULDU.

Tarım arazilerine zarar veren farelerle mücadele.

Tarım arazilerine zarar veren farelerle mücadele.

BAŞKAN RAMAZAN GÜMÜŞ ÜÇ AYLARIN BAŞLANGICI İLE İLGİLİ MESAJ YAYINLADI

BAŞKAN RAMAZAN GÜMÜŞ ÜÇ AYLARIN BAŞLANGICI İLE İLGİLİ MESAJ YAYINLADI

23 NİSAN ULUSAL EGEMENLİK VE ÇOCUK BAYRAMI

23 NİSAN ULUSAL EGEMENLİK VE ÇOCUK BAYRAMI NEDENİYLE BELEDİYE BAŞKANI RAMAZAN GÜMÜŞ MESAJ YAYINLADI.

TÜM ÇİFTÇİLERİMİZİN 14 MAYIS DÜNYA ÇİFTÇİLER GÜNÜ KUTLU OLSUN

Tüm çiftçilerimizin 14 Mayıs Dünya Çiftçiler Gününü tebrik eder,ürünlerinin bereketli, geleceklerinin umutlu olmasını diliyorum.

19 MAYIS ATATÜRK'Ü ANMA GENÇLİK VE SPOR BAYRAMINIZ KUTLU OLSUN

19 MAYIS ATATÜRK'Ü ANMA GENÇLİK VE SPOR BAYRAMI NEDENİYLE BAŞKAN GÜMÜŞ BİR MESAJ YAYINLADI.

19 MAYIS VE BAHAR ŞENLİĞİ KUTLAMASI

İlçe Milli Eğitim Müdürü Tatarlı Jandarma Karakol Komutanı ve Tatarlı Halkının katılımıyla 19 Mayıs ve Bahar Şenliği Öğretmen ve Öğrencilerimizin Hazırladıkları Birbirinden Güzel Etkinliklerle Kutlandı.

İSTANBUL'UN FETHİNİN 562. YILI

İSTANBUL MUTLAKA FETHEDİLECEKTİR. ONU FETHEDEN ASKER NE GÜZEL ASKER ONU FETHEDEN EMİR NE GÜZEL EMİRDİR (Hadisi Şerif)

KORU DERESİ ZEMİN BETONLAMA ÇALIŞMASI . . .

KASABAMIZDA YAPIMI DEVAM ETMEKTE OLAN DERE ISLAHI ÇALIŞMASI KAPSAMINDA KORU DERESİNİN KASABAMIZ İÇERİSİNDE GEÇEN KISMININ ZEMİN BETONLAMASI İÇİN ÇALIŞMALAR DEVAM ETMEKTEDİR.

İÇME SUYU PROJESİ İÇİN İMZALAR ATILDI

DSİ 18. BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ TARAFINDAN KASABAMIZIN 2050 YILINA KADAR SU İHTİYACINI KARŞILAYACAK OLAN İÇME SUYU PROJESİNİN İMZALARI ATILMIŞTIR. KASABA HALKINA HAYIRLI OLSUN . . .

ÇÖLOVASI KAPALI HAVZASI KANALİZASYON PROJESİ ATIKSU ARITMA TESİSİ VE SULAMA BİRLİĞİ

ÇÖLOVASI KAPALI HAVZASI KANALİZASYON PROJESİ ATIKSU ARITMA TESİSİ VE SULAMA BİRLİĞİNİN, ARITMA TESİSİNİN YAPILACAĞI YERİN TESPİTİ İÇİN DEVLET SU İŞLERİ 18. BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜNDEN GELEN EKİPLE BERABER YER KEŞFİ YAPILDI.

İlaçlama işlemleri tüm hızıyla devam ediyor.

Havaların ısınması ile beraber artan haşere ve zararlılar için Tatarlı Belediyesi tarafından ilaçlama işlemleri tüm hızıyla devam ediyor.

PARK DÜZENLEME . . .

KASABAMIZ CUMHURİYET MEYDANINDA BULUNAN ATATÜRK PARKINDA PEYZAJ DÜZENLEME ÇALIŞMASI BAŞLADI. PARKIN İÇERİSİNDE YEŞİL ALAN DÜZENLEMESİNDEN OTURMA BANKLARI VE AYDINLATMALARINA KADAR TATARLI'YA YAKIŞIR BİR DÜZENLEME YAPILACAK.

30 AĞUSTOS ZAFER BAYRAMI . . .

BAYRAKLARI BAYRAK YAPAN ÜSTÜNDEKİ KANDIR, TOPRAK EĞER UĞRUNDA ÖLEN VARSA VATANDIR. 30 AĞUSTOS ZAFER BARAMIMIZ KUTLU OLSUN...

DSİ Genel Müdürü Ali Rıza DİNİZ'in Ziyareti

DSİ Genel Müdürü Ali Rıza DİNİZ, DSİ 18. Bölge Müdürü Adem Coşkun ve beraberindeki heyet kasabamızda yapımı devam etmekte olan Taşkın Koruma inşaatını yerinde inceledi. İnceleme sonrası Belediye Binasına geçen heyet bundan sonra yapılacak olan iş ve işlemlerle ilgili istişarede bulundular.

Çölovası Atıksu Arıtma Tesisi için inceleme yapıldı

Çölovası Kapalı Havzası Kanalizasyon Projesi Atıksu Arıtma Tesisi ve Sulama Birliği inşaatı yapımı kapsamında Devlet Su İşleri Atıksu Dairesi Başkanlığı Planlama Şube Müdürü Tuba ÖCAL, İnşaat Mühendisi Remzi GOLPINAR, İçmesuyu ve Atıksu Şube Müdürü Cem ÇOBAN ve beraberindeki heyet arıtma tesisi yerinde incelemelerde bulundu.

Kasabamıza yeni yapılan Cumhuriyet Ortaokulunun bahçesine halı saha, basketbol sahası ve voleybol sahası yapımı ile Tatarlı Spor Kulübüne 10.000 TL nakdi yardım alınması için Spor Toto Teşkilat Başkanlığında protokol imzaladık kasabamıza hayırlı olsun. . .


Afyonkarahisar Milletvekilimiz Sayın Avukat Ali ÖZKAYA'nın girişimleri sonucu Türkiye Belediyeler Birliğinden kasabamıza hibe edilen itfaiye aracı belediyemize teslim edilmiş olup Tatarlı halkı adına Sayın Milletvekilimiz Av. Ali ÖZKAYA'ya teşekkür eder, itfaiye aracımızın tüm Tatarlı ve Çölovası halkına hayırlı uğurlu olmasını Cenabı Haktan niyaz ederiz..


İyi Pazarlar Tatarlılılar ! Telefonlarınız ve bilgisayarlarınız saatlerini 1 saat geri almış olabilir ancak kış saati uygulamasına 8 Kasım'da geçiş yapılacaktır.

Çiftçilerimizin Zararları Karşılanıyor

İlçe Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğü Patates Mildiyösü Hastalığı Zararlarını Karşılayacak


24 KASIM ÖĞRETMENLER GÜNÜ KUTLU OLSUN

Tatarlı Belediye Başkanlığı Youtube Kanalı açıldı.

Tatarlı Belediyesi olarak yaptığımız hizmetleri ve kasabamızın tanıtımı için hazırlanan videoları ve tv programlarını youtube'de açtığımız Tatarlı Belediyesi kanalından takip edebilirsiniz. https://youtu.be/kTLBQUgEfkM

TATARLI 112 ASH İSTASYONU AÇILDI

1 Ocak 2016 tarihi itibari ile Tatarlı 3 Nolu 112 ASH İstasyonu faaliyete başladı.


AFYONKARAHİSAR ÇALIŞMA VE İŞ KURUMU İL MÜDÜRLÜĞÜ İLE YAPILAN İŞBİRLİĞİ NETİCESİNDE TOPLUM YARARINA ÇALIŞMA PROGRAMI KAPSAMINDA BELEDİYEMİZDE ÇALIŞTIRILAN İŞKUR İŞÇİLERİ TARAFINDAN KASABAMIZ ALTINHİSAR MAHALLESİNDE BULUNAN ESKİ MEZARLIĞIN YIKILAN DUVARLARININ TADİLATI YAPILDI.


DİNAR - ÇAY KARAYOLUNUN KASABAMIZ İÇERİSİNDEN GEÇEN FAHRETTİN DEMİRÖZ BULVARININ ORTA REFÜJÜNÜN DÜZENLEMESİ YAPILARAK YOL KENARINDAKİ PİSLİKLER TEMİZLENDİ.

PARK DÜZENLEME

KASABAMIZ CUMHURİYET MEYDANINDA BULUNAN PARK ALANININ DÜZENLEME ÇALIŞMALARI DEVAM EDİYOR. KISA BİR SÜRE İÇERİSİNDE AÇILMASI PLANLANAN PARKIN HAVUZ, KAMELYA VE KAFETERYA BİNASI TAMAMLANMIŞ OLUP, PARKE TAŞ DÖŞEME, IŞIKLANDIRMA VE ÇİMLENDİRME İŞLERİNİN TAMAMLANMASIYLA TATARLI'YA YAKIŞIR BİR PARKI HALKIMIZA KAZANDIRMIŞ OLACAĞIZ.


KASABA HALKIYLA İSTİŞARE TOPLANTISI YAPILDI

VİDANJÖR ARACIMIZ HAYIRLI OLSUN

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı tarafından Belediyemize verilen VİDANJÖR Kasabamıza hayırlı olsun.

ÇANAKKALE ŞEHİTLERİMİZİ RAHMETLE ANIYORUZ

Tatarlı Belediye Başkanı Ramazan GÜMÜŞ, 18 Mart Çanakkale Zaferinin 101. yıldönümü nedeniyle bir mesaj yayınladı.

Taşkın Koruma Tesisi tamamlandı

Kasabamız içerisinden geçen derelerin Taşkın Koruması tamamlandı. İş kapsamında ; Boğaz deresinde 2* 562 metre Taş duvarlı kanal. 5 Adet Brit, 5 Adet menfez, 2569 metre Taban betonu, 2972 m3 Blokaj, 5790 m2 Derz, Peynirli derede 15 Adet taban kuşağı, 1 Adet kontur yapısı, 1 Adet menfez yapılarak çalışmalar tamamlandı. Böylelikle Tatarlı kasabası ve tarım arazileri taşkın riskine karşı korunmuş olacak.


Allahın rahmet ve bağışlamasının bol olduğu bu gecede tüm dualarımız kabul olsun


23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı

Türkiye Büyük Millet Meclisi'nin 96. kuruluş yıl dönümü ile Türkiye'nin ve dünyanın tüm çocuklarının Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kutlu olsun.Tatarlı 112 Acil Sağlık Hizmetleri İstasyonuna 4X4 Araç Verildi

Kasabamızdaki 112 Acil Sağlık Hizmetleri İstasyonuna Afyonkarahisar Milletvekilimiz Av. Ali ÖZKAYA ve İl Sağlık Müdürümüz Necip YEMENİCİ' nin katkıları ile 4x4 0 km Acil Yardım Ambulansı verilmiştir.Emeği geçenlere şahsım ve kasaba halkı adına sonsuz teşekkürler.

Milli Eğitim Komisyonu'nun Kasabamızı Ziyareti

Afyonkarahisar İl Genel Meclisi, Millî Eğitim Komisyonu Üyeleri ile birlikte Beldemizdeki Okullarda incelemelerde bulunarak eksikler ve yapılacak işler hakkında fikir alış verişi yapıldı.


BAKANIMIZLA BAYRAMLAŞMA

Orman ve Su İşleri Bakanımız Prof. Dr. Veysel EROĞLU ,Milletvekilimiz Av. Ali ÖZKAYA , Valimiz Aziz YILDIRIM, İl Başkanımız Av. İbrahim YURDUNUSEVEN, İl Genel Meclis Başkanımız Salih SEL, Dinar Kaymakamımız Mustafa ŞAHİN ve diğer yetkililer kasabamızı ziyaret ederek bayramlaşma merasiminde bulundular.

TATARLI CUMHURİYET ORTAOKULUNDA İNCELEME YAPILDI. . .

2014 yılında inşaatına başlanan Tatarlı Cumhuriyet Ortaokulu inşaatının 2016 -2017 Eğitim Öğretim yılında Tatarlı Belediye Başkanı Ramazan GÜMÜŞ, İlçe Milli Eğitim Müdürü Hasan TAHTAOĞLU , Şube Müdürü Memiş PALAZEKİN,Köylere Hizmet Götürme Birliği Müdürü Feyzi ŞEN,Tatarlı Cumhuriyet Ortaokulu Müdürü Soner KELEBEK ve İl Özel İdaresinden teknik personeller eşliğinde 09/11/2016 tarihinde Tatarlı Cumhuriyet Ortaokulu’nun kesin kabulü için gerekli incelemeler yapıldı.

Tatarlı Mesire Yeri . . .

Tatarlı Mesire alanımızın yapımı başladı. Tatarlı Belediye Başkanı Ramazan GÜMÜŞ, Dinar Orman İşletme Müdürümüz Tuncer YALÇIN, İl Genel Meclis Üyemiz Alim AKGÜL ile yapımı devam eden mesire yerinde incelemelerde bulundu.Mesire alanımızın yapımına destek olan öncelikle Sayın Orman ve Su İşleri Bakanımız Veysel EROĞLU'na, Milletvekilimiz Sayın Av. Ali ÖZKAYA'ya ve emeği geçen bütün yetkililere şahsım ve halkım adına sonsuz şükranlarımı sunarım.

MESİRE YERİ ÇALIŞMASI

Kasabamız Hasan Hüseyin Çeşmesi yanına yapımı devam eden Tatarlı Mesire Yerinde yapılan çalışmaları yerinde inceleyen Tatarlı Belediye Başkanı Ramazan GÜMÜŞ, yapılan çalışmalar hakkında bilgi aldı. İçerisinde Bay-Bayan ve Engelli WC, Mescit, Büfe ve Kır Lokantası da bulunan mesire yeri en kısa zamanda vatandaşlarımızın kullanımına sunulacaktır.

24 KASIM ÖĞRETMENLER GÜNÜ

BİZİ EĞİTEN,DOĞRUYU YANLIŞI GÖSTEREN ÖĞRETMENLERİMİZE SONSUZ TEŞEKKÜR EDERİZ

 • ÇÖLOVASI MUHTARLARI TATARLI'DA TOPLANDI

  UserFiles/Images/Haber/2022017_81655.jpg

  0
 • HERŞEY TATARLI İÇİN

  UserFiles/Images/Haber/1322017_104725.jpg

  1
 • Afyonkarahisar İl Sağlık Müdürü Necip Yemenci'nin Kasabamız Ziyareti

  UserFiles/Images/Haber/822017_9039.jpg

  2
 • Tüm Müslümanların Kandilini Kutlar, Hayırlara Vesile Olmasını Yüce All

  UserFiles/Images/Haber/11122016_144920.jpg

  3
 • 24 KASIM ÖĞRETMENLER GÜNÜ

  UserFiles/Images/Haber/24112016_74253.jpg

  BİZİ EĞİTEN,DOĞRUYU YANLIŞI GÖSTEREN ÖĞRETMENLERİMİZE SONSUZ TEŞEKKÜR EDERİZ

  4
 • MESİRE YERİ ÇALIŞMASI

  UserFiles/Images/Haber/15112016_131944.jpg

  Kasabamız Hasan Hüseyin Çeşmesi yanına yapımı devam eden Tatarlı Mesire Yerinde yapılan çalışmaları yerinde inceleyen Tatarlı Belediye Başkanı Ramazan GÜMÜŞ, yapılan çalışmalar hakkında bilgi aldı. İçerisinde Bay-Bayan ve Engelli WC, Mescit, Büfe ve Kır Lokantası da bulunan mesire yeri en kısa zamanda vatandaşlarımızın kullanımına sunulacaktır.

  5
 • Cumhuriyetimizin Kurucusu Gazi Mustafa Kemal'i ve Tüm Silah Arkadaşlar

  UserFiles/Images/Haber/10112016_8425.jpg

  6
 • TATARLI CUMHURİYET ORTAOKULUNDA İNCELEME YAPILDI. . .

  UserFiles/Images/Haber/10112016_75355.jpg

  2014 yılında inşaatına başlanan Tatarlı Cumhuriyet Ortaokulu inşaatının 2016 -2017 Eğitim Öğretim yılında Tatarlı Belediye Başkanı Ramazan GÜMÜŞ, İlçe Milli Eğitim Müdürü Hasan TAHTAOĞLU , Şube Müdürü Memiş PALAZEKİN,Köylere Hizmet Götürme Birliği Müdürü Feyzi ŞEN,Tatarlı Cumhuriyet Ortaokulu Müdürü Soner KELEBEK ve İl Özel İdaresinden teknik personeller eşliğinde 09/11/2016 tarihinde Tatarlı Cumhuriyet Ortaokulu’nun kesin kabulü için gerekli incelemeler yapıldı.

  7
 • Tatarlı Mesire Yeri . . .

  UserFiles/Images/Haber/10112016_8331.jpg

  Tatarlı Mesire alanımızın yapımı başladı. Tatarlı Belediye Başkanı Ramazan GÜMÜŞ, Dinar Orman İşletme Müdürümüz Tuncer YALÇIN, İl Genel Meclis Üyemiz Alim AKGÜL ile yapımı devam eden mesire yerinde incelemelerde bulundu.Mesire alanımızın yapımına destek olan öncelikle Sayın Orman ve Su İşleri Bakanımız Veysel EROĞLU'na, Milletvekilimiz Sayın Av. Ali ÖZKAYA'ya ve emeği geçen bütün yetkililere şahsım ve halkım adına sonsuz şükranlarımı sunarım.

  8
 • 29 EKİM CUMHURİYET BAYRAMI KUTLU OLSUN

  UserFiles/Images/Haber/28102016_12335.jpg

  9
 • 2016-2017 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI HAYIRLI OLSUN . . .

  UserFiles/Images/Haber/2092016_143532.jpg

  10
 • UserFiles/Images/Haber/2092016_11219.jpg

  11Haberler
Beyaz Masa
Hava Durumu

Tatarlı Belediyesi SMS Modülü
Belediyemizden Alacağınız Tüm SMS'ler ücretsizdir.